Veletrh s nejlepší reputací v oblasti záclon a závěsů

Feb 03, 2012

Heimtextil 2012


Letos – už po šesté – vystavovala naše společnost RovitexHomedeco na veletrhu Heimtextil, ve Frankfurtu v Německu. Je to velká příležitost rozšířit řady našich klientů a utužit vztahy se stávajícími klienty. Tento rok jsme na našem stánku přijali mnohonávštěvníků, celkem z 34 zemí z celého světa.

Naše kolekce záclona a závěsů měla velký úspěch. Naše exkluzivní kolekce GalantGardinen zaujala a už zdálky, a tím přilákala na náš stánek mnoho návštěvníků. Představili jsme novou, jubilejní kolekci 100 let zavedené značky Gardénia s velmi pozitivní zpětnou vazbou, hlavně proto, že kolekce kombinuje známou vysokou kvalitu značky s velkou škálou látek a vzorů. Pozornosti se těšila i kolekce kusového zboží, kterou si Rovitex vyrábí sám, hlavně kvůli vysokým Evropským standardům kvality. Jsme velmi pyšní, že již třetím rokem reprezentujeme naše látky ve Trend Fóru. Letos nám bylo vybráno 11 designů, což k našemu stánku přivedlo nejen majitele obchodů, ale i novináře z mnoha zemí. Rádi bychom srdečně poděkovali všem našim obchodním partnerům, kteří navštívili náš stánek, budeme se těšit na další setkání příští rok opět ve Frankfurtu!

poslední
novinky

Zprovoznili jsme naši novou výrobu v Pécsi

Oct 01, 2014

Zprovoznili jsme naši novou výrobu v Pécsi

Dne 30.září jsme zprovoznili naši novou výrobu v Pécsi.

Představení kolekce pro podzim 2014 a uvítací večírek v Pécsi

Sep 26, 2014

Představení kolekce pro podzim 2014 a uvítací večírek v Pécsi

Máme za sebou jednu z nějúspěšnějších výstav za poslední roky, představili jsme nové kolekce Rovitex a Gardénia.

Gardénia se úspěšně představila v Londýně

May 20, 2014

Gardénia se úspěšně představila v Londýně

Hotelympia, největší obchodní událost zaměřená na hotely na Ostrovech, se konala od 28.dubna do 1.května. Na ročníku 2014 vystavovalo v ExCel výstavním prostoru více než 700 společností, Rovitex byl mezi nimi se svojí značkou Gardénia.

Nov 08, 2013

Gardénia dostala letos respektovanou cenu Hungarian Brands 2013

S velkou radostí vám oznamujeme,  že jsme obdrželi oficiální dopis od komise Hungarian Brands, že naše značka Gardénia dostala letos respektovanou cenu Hungarian Brands 2013.