Trendy Tex

May 02, 2013

Naše nabídka zboží byla opět rozšířena: kolekce TrendyTex ubrusů (voděodolných) a průhledných ochranných fólií na stoly už máme na skladě!


 

 

 


Naše pevné, ale měkké PVC ubrusy ( 140 cm x 20 m ) jsou na vliesovém základu. Mají designové nejmodernější barvy a vzory, podle trendů trhu.

 

  

Našich 11 vzorů, které máme v katalogu a také v kolekci vzorků, jsou vhodné pro všechny věkové skupiny zákazníků, pro použití jak v interiéru tak v exteriéru, naše materiály plní i funkční i dekorativní aspekt.

 

 


Naše průhledná ochranná fólie na stoly je nejlepší řešení pro ochranu textilních ubrusů, dodáváme je v šíři 130 cm a délce role 50 m. Fólie dodáváme s papírovou vrstvou, která chrání také fólii samotnu.

 

Produkty v TrendyTex skupině jsou nejen působivé, ale i jednoduché na údržbu. Nabídka barev a designů je široká – tradiční a populární designy, ale dali jsme také prostor novým nápadům a individuálnímu přístupům, každý si může vybrat podle svého vkusu a potřeb.

 

Naši nabídku si můžete prohlédnout , klikněte zde.

 

Naši obchodní zástupci a zákaznický servis Vám rádi zodpoví Vaše další otázky; sdělí Vám ceny a přijmou Vaše objednávky. Náš zákaznícký servis čeká na Vaše zavolání: (Mirka Baloghová, tel: 737-252-096 )

 

S pozdravem,

 

Vás Rovitex Team

 
 

 

poslední
novinky

Zprovoznili jsme naši novou výrobu v Pécsi

Oct 01, 2014

Zprovoznili jsme naši novou výrobu v Pécsi

Dne 30.září jsme zprovoznili naši novou výrobu v Pécsi.

Představení kolekce pro podzim 2014 a uvítací večírek v Pécsi

Sep 26, 2014

Představení kolekce pro podzim 2014 a uvítací večírek v Pécsi

Máme za sebou jednu z nějúspěšnějších výstav za poslední roky, představili jsme nové kolekce Rovitex a Gardénia.

Gardénia se úspěšně představila v Londýně

May 20, 2014

Gardénia se úspěšně představila v Londýně

Hotelympia, největší obchodní událost zaměřená na hotely na Ostrovech, se konala od 28.dubna do 1.května. Na ročníku 2014 vystavovalo v ExCel výstavním prostoru více než 700 společností, Rovitex byl mezi nimi se svojí značkou Gardénia.

Nov 08, 2013

Gardénia dostala letos respektovanou cenu Hungarian Brands 2013

S velkou radostí vám oznamujeme,  že jsme obdrželi oficiální dopis od komise Hungarian Brands, že naše značka Gardénia dostala letos respektovanou cenu Hungarian Brands 2013.