Trend report z Frankfurtu

Feb 01, 2013

Rovitex byl opět součástí výběru trendů – už po čtvrté.


 

 

Byli jsme velmi šťastní, že několik našich modelů z nových kolekcí bylo - již po čtvrté v po sobě jdoucích letech -  prezentováno na výběru Trend Forum na Heimtextilu : nejdůležitějším veletrhu s  bytovým textilem na světě. Jsme aktivní a důležitá  součást konceptu, který určuje trendy v oblasti bytového textilu a bytových dekorací v nadcházejícím roce.

 

Tímto jsme se také ujistili, že jsme na správné cestě, když nové trendy a designy v našich kolekcích mají stejný základ jako ty od nejvlivnějších designérů bytového textilu na světě.

 

Trendy prezentovány na Heimtextilu nás inspirují, abychom vytvořili interiér, který přesně odpovídá naší osobnosti, protože vše kolem nás přímo ovlivňuje naše prožitky a životy.

 

Proto chceme všechny povzbudit, aby používali nevšední  řešení a vytvořili si intimní a útulný domov pro sebe a svoje blízké.

 

Trendy Heimtextilu 2013/14 jsou tyto: Historik, Excentrik, Vynálezce, Geolog. Tyto čtyři trendy jsou rozdělěny podle výrazných a ztělesňujících osobnostních rysů.

 

Každý z nich je popsán zvlášť, s plány, nadějemi, touhami, záměry a vlastními nápady tak, aby odpovídal potřebám zákazníků.

 

Následující video vám ukáže jak jsou tyto trendy zpracovány ve Frankfurtu:

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=Ey7iGV8Trwc

poslední
novinky

Zprovoznili jsme naši novou výrobu v Pécsi

Oct 01, 2014

Zprovoznili jsme naši novou výrobu v Pécsi

Dne 30.září jsme zprovoznili naši novou výrobu v Pécsi.

Představení kolekce pro podzim 2014 a uvítací večírek v Pécsi

Sep 26, 2014

Představení kolekce pro podzim 2014 a uvítací večírek v Pécsi

Máme za sebou jednu z nějúspěšnějších výstav za poslední roky, představili jsme nové kolekce Rovitex a Gardénia.

Gardénia se úspěšně představila v Londýně

May 20, 2014

Gardénia se úspěšně představila v Londýně

Hotelympia, největší obchodní událost zaměřená na hotely na Ostrovech, se konala od 28.dubna do 1.května. Na ročníku 2014 vystavovalo v ExCel výstavním prostoru více než 700 společností, Rovitex byl mezi nimi se svojí značkou Gardénia.

Nov 08, 2013

Gardénia dostala letos respektovanou cenu Hungarian Brands 2013

S velkou radostí vám oznamujeme,  že jsme obdrželi oficiální dopis od komise Hungarian Brands, že naše značka Gardénia dostala letos respektovanou cenu Hungarian Brands 2013.