Superbrands

Jan 16, 2013

Rovitex Homedeco Group, Pécs, získal ocenění Superbrands ve dvou kategoriích.


Vzhledem k tomu,  že jsme byli uznáni i na evropském trhu v obchodě s bytovým textilem, mohla naše společnost získat cenu Business Superbrands, zatímto naše značka Gardénia – značka se 100letou tradicí – kterou naše společnost zavedla znovu na trh, získala cenu Superbrands v kategorii spotřebitelů. Ceny převzal dne 13. června 2012 náš generální ředitel Norbert Romeisz v Zsolnay.

 

Superbrands je nejvýznamějším hodnotícím systémem na světě, který v současné době funguje v 88 zemích světa.  Nezávislá odborná rada Superbrands v Maďarsku vybrala Rovitex a Gardénii z více než statisíc maďarských značek. Györgi Kövesdi, zástupce Superbrands v Maďarsku, při předávání cen řekl, že Rovitex už 16 let působí na trhu s bytových textilem v Maďasrku. Cenu získal kvůli perspektivním plánům a je plně oprávněný dostat se do elitního klubu společností, které jsou oceněné cenou Superbrands.

György Kövesdi o Gardénii řekl:

Maďarská značka, kterou opět zavedl Rovitex na trh, už není jen známou značkou s dostupnými cenami, ale je i velmi přitažlivá svojí vysokou kvalitou a modními látkami.

Proto také nebyly pochyby, či má  dostat ocenění Superbrands.

Rovitex byl založený v roce 1996 jako 100% maďarská soukromá firma, s cílem přinést vysoce kvalitní výrobky na maďarský trh s bytovým textilem. Dnes je Rovitex rozhodující firmou v oblasti bytového textilu v Maďarsku.

 

V dnešní době je to tedy už 16 let stabilně fungující firma, kromě Maďarska má i dceřiné společnosti v šesti zemích v Evropě. Společnost vloni odkoupila a znovu zavedla na trh tradiční značku Gardénia. Kolekce Gardénia je od minulého léta již ve více než  160 obchodech. V uplynulém roce se společnost Rovitex zaměřila i na další rozvoj vytvořením divize se samostatným skladem a zákaznickým servisem, může tedy nabízet kromě bytového textilu i dekorace na stěny ( tapety, dekorační fólie a nálepky), koupelnové a kuchyňské doplňky.

poslední
novinky

Zprovoznili jsme naši novou výrobu v Pécsi

Oct 01, 2014

Zprovoznili jsme naši novou výrobu v Pécsi

Dne 30.září jsme zprovoznili naši novou výrobu v Pécsi.

Představení kolekce pro podzim 2014 a uvítací večírek v Pécsi

Sep 26, 2014

Představení kolekce pro podzim 2014 a uvítací večírek v Pécsi

Máme za sebou jednu z nějúspěšnějších výstav za poslední roky, představili jsme nové kolekce Rovitex a Gardénia.

Gardénia se úspěšně představila v Londýně

May 20, 2014

Gardénia se úspěšně představila v Londýně

Hotelympia, největší obchodní událost zaměřená na hotely na Ostrovech, se konala od 28.dubna do 1.května. Na ročníku 2014 vystavovalo v ExCel výstavním prostoru více než 700 společností, Rovitex byl mezi nimi se svojí značkou Gardénia.

Nov 08, 2013

Gardénia dostala letos respektovanou cenu Hungarian Brands 2013

S velkou radostí vám oznamujeme,  že jsme obdrželi oficiální dopis od komise Hungarian Brands, že naše značka Gardénia dostala letos respektovanou cenu Hungarian Brands 2013.