Skončila největší Odborná výstava bytového textilu a záclon v Maďarsku.

Mar 14, 2012

I letos skončila úspěchem už po třetí pořádaná odborná výstava  bytového textilu, která se konala v Materiál Event Centru v Budapešti. Na výstavě největších výrobců a distributorů bytového textilu a záclon v Maďarsku ve dnech 25-27.02.2012 nás navštívilo denně  více jako 100 odborných firem a více jako 400 zákazníků.


Trendy
Rovitex hrdě představil 11 výrobků, které se dostaly do výběru Trend Forum Heimtextil, Rovitex už 3 roky jako jediný maďarský vystavovatel představuje svoje materiály  v Trend Foru.

Zjistili jsme, že zákazníci mají zájem i o kvalitní textílie, největší zájem není o levnější materiály. Zákazníci hlavně hledali naši exkluzivní řadu Galant Gardinen, která už zdálky upoutala pozornost a přilákala návštěvníky k našemu stánku.  Do této exkluzivní kolekce jsme vybrali vysoce kvalitní elegantní látky.  Charakteristické jsou pastelové odstíny, dekorační látky jsou silné, těžké, oboustranné materiály, záclony jsou většinou organzy, poloorganzy s tkanými, vypalovanými  nebo aplikovanými motivy.

Trh velmi pozitivně přijal nejnovější kolekci tradiční maďarské značky Gardénia se stoletou tradicí, která spojuje klasickou vysokou kvalitu se širokou škálou materiálů a výběrem  vzorků,  s vynikajícím poměrem „cena-kvalita” a s unikátními cenově dostupnými vzorky a látkami i pro náročnějsí zákazníky.

V kolekci Gardénia nemůžou chybět tradiční, ale vysoce kvalitní žakárové a dreher sablé záclony, většinu kolekce tvoří moderní látky, které nejen že sledují moderní trendy, ale jsou nadčasové a velmi oblíbené jako látky, se kterými se dá „žít”.

Nové výrobky
Vysoká kvalita neplatí jen pro kolekci Gardénia a Galant, ale i pro širokou škálu doplňkových produktů.
Na výstavě Rovitex představil ukázku svojí produkce kusového textilu, byť jen na omezeném prostoru. Důvodem bylo, že kompletní nabídku  nebylo možné představit už jen proto, že firma je schopna vyvinout a vyrobit produkty podle individuálních požadavků zákazníka;  víc jako polovinu obratu tvoří takto zadané individuální objednávky.

Mezi vystavenými produkty měly  důležitou roli i tapety, protože společnost  Rovitex získala v Maďarsku distribuční právo na tapety Rasch, které vyrábí přední  evropský výrobce v Německu.

Ze záclon je potřeba zdůraznit ještě kolekci Kupferoth Rasch Textil, která splňuje i ty nejvyšší požadavky na kvalitu, představuje individuální designy a vyhovuje i nejchoulostivějšímu vkusu bytových architektů.
Se svojí krásou dosáhla pěkných úspěchů i nová kolekce froté výrobků Vossen.  Označení „ made in Austria” hovoří za vše.

Budoucnost


V budoucím roce Vás opět srdečně očekáváme na Odborné výstavě bytového textilu 2013, sledujte po celý rok trendy záclon s Rovitexem.


( Na náhled obrázků klikněte na pozvánku!)

poslední
novinky

Zprovoznili jsme naši novou výrobu v Pécsi

Oct 01, 2014

Zprovoznili jsme naši novou výrobu v Pécsi

Dne 30.září jsme zprovoznili naši novou výrobu v Pécsi.

Představení kolekce pro podzim 2014 a uvítací večírek v Pécsi

Sep 26, 2014

Představení kolekce pro podzim 2014 a uvítací večírek v Pécsi

Máme za sebou jednu z nějúspěšnějších výstav za poslední roky, představili jsme nové kolekce Rovitex a Gardénia.

Gardénia se úspěšně představila v Londýně

May 20, 2014

Gardénia se úspěšně představila v Londýně

Hotelympia, největší obchodní událost zaměřená na hotely na Ostrovech, se konala od 28.dubna do 1.května. Na ročníku 2014 vystavovalo v ExCel výstavním prostoru více než 700 společností, Rovitex byl mezi nimi se svojí značkou Gardénia.

Nov 08, 2013

Gardénia dostala letos respektovanou cenu Hungarian Brands 2013

S velkou radostí vám oznamujeme,  že jsme obdrželi oficiální dopis od komise Hungarian Brands, že naše značka Gardénia dostala letos respektovanou cenu Hungarian Brands 2013.