Byl položen základní kámen nového výrobně-logistického centra Rovitex

Apr 18, 2013

Dne 17. dubna v 11.hodin byl slavnostně položen základní kámen nového výrobního a logistického centra Rovitex Homedeco Group o rozloze  téměř 4.000 m².


Investice přesáhla 700 milionů HUF ( cca. 2,5 milionu EUR ), finanční zdroje společnosti byly doplněny tendrovanými a bankovními fondy. Stavba bude dokončena na podzim tohoto roku. Rovitex také podpoří místní ekonomiku touto investicí: stavba bude realizovaná pomocí menších místních firem a nové výrobní a logistické centrum vytvoří nové pracovní pozice v regionu.

 

 


Díky růstu Rovitex Homedeco Group už “přerostla” svoji stávající operační základnu, a proto začala projekt stavby na zelené louce v nově vznikající průmyslové zóně v Pécsi. Po dokončení plánovací fáze,  byl dne 17.dubna v 11.hodin slavnostně položen základní kámen a byla uložena časová kapsle do betonového základu. Tato časová kapsle obsahovala zprávu pro společnost v budoucnosti.


Výrobně-logistické centrum o rozloze téměř 4.000m² bude dokončeno už tento podzim. Jednotka výroby bytového textilu začne s testovací fází a v roce 2014 bude už bude plně fungovat.


Pan Csaba Nagy – starosta města Pécs – prohlásil, že Rovitex  udělal  první investici do jižní oblasti blízko dálnice M60, kde bude vytvořena nová průmyslově-obchodní zóna a je předpokládaný rozvoj této oblasti.


Ve své řeči zdůraznil, že už od začátku tento projekt zahrnuje místní firmy, tedy zlepšuje místní ekonomiku. Během procesu výstavby  jsou vytvářeny nové pracovní pozice, které přispívají k rozvoji města a regionu. Zmínil také CSR aktivity společnosti Rovitex s důrazem na podporu, kterou Rovitex věnoval na renovaci parku Balokányliget.  


 

   

   poslední
novinky

Zprovoznili jsme naši novou výrobu v Pécsi

Oct 01, 2014

Zprovoznili jsme naši novou výrobu v Pécsi

Dne 30.září jsme zprovoznili naši novou výrobu v Pécsi.

Představení kolekce pro podzim 2014 a uvítací večírek v Pécsi

Sep 26, 2014

Představení kolekce pro podzim 2014 a uvítací večírek v Pécsi

Máme za sebou jednu z nějúspěšnějších výstav za poslední roky, představili jsme nové kolekce Rovitex a Gardénia.

Gardénia se úspěšně představila v Londýně

May 20, 2014

Gardénia se úspěšně představila v Londýně

Hotelympia, největší obchodní událost zaměřená na hotely na Ostrovech, se konala od 28.dubna do 1.května. Na ročníku 2014 vystavovalo v ExCel výstavním prostoru více než 700 společností, Rovitex byl mezi nimi se svojí značkou Gardénia.

Nov 08, 2013

Gardénia dostala letos respektovanou cenu Hungarian Brands 2013

S velkou radostí vám oznamujeme,  že jsme obdrželi oficiální dopis od komise Hungarian Brands, že naše značka Gardénia dostala letos respektovanou cenu Hungarian Brands 2013.